Parketo namai
Grindys
Trisluoksnės parketlentės
Meister Werke
Meister/PS 300
Meister/PD 400
Meister/PS 400
Meister/PC 300
Meister/PC 350
Meister/PC 400
Mozaika
KAINDL laminuota grindų danga
Medžio rūšys
Parketo apdailos medžiagos Grindų priežiūros priemonės LAUKO TERASOS
Atgal
Meister Werke

Meister Werke Schulte GmbH  - ilgametę patirtį grindų dangos gamyboje turinti Vokietijos šeimyninė įmonė, ypatingą dėmesį skirianti aplinkosaugai, rūpinasi, kad gamtos ištekliai būtų tinkamai naudojami. Jie negamina medžio masyvo lentų. Pavyzdžiui iš tokio paties kiekio ąžuolo medienos, gaminant parketlentes su 2,5mm storio viršutiniu dėvimu sluoksniu, galima pagaminti devynis kartus daugiau grindų dangos, nei gaminant masyvo lentas. Tai saugo gamtos išteklius.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Dėl tos pačios priežasties nuo šiol  Meister gaminių paletėje nerasime gaminių ir iš tropinės medienos, nes nėra užtikrinama, kad mediena tiekiama iš tinkamai eksploatuojamų tropinių miškų.

 

Meister siekia užtikrinti aplinkai draugišką gamybos procesą bei gaminti aplinkai draugišką produkciją. Laimi ne tik gamta, bet ir vartotojai. Meister grindų danga gaminama su dėvimu sluoksniu, kuris neviršija 3,6mm, o kaip pagrindo plokštė naudojama ne spygliuočio mediena , o sutankinta plaušo plokštė (HDF). Tai ne tik tausoja gamtos išteklius, bet ir suteikia gaminiams ypatingas savybes - lentos yra kur kas stabilesnės, dėl didesnio svorio bei tankio geriau sugeria garsą, lengviau klojamos dėl preciziško "Click" sujungimo.

 

Kiekvienais metais Meister Werke papildo kolekcijas bei pristato naujus gaminius, atspindinčius naujausias technologijų bei mados tendencijas.

Meister Werke šiuo metu siūlo septynias trisluoksnių parketlenčių kolekcijas, kuriose rasite įvairiausių atspalvių, paviršiaus apdailos bei išmatavimų gaminius.

Nuo šiol Meister parketas gali būti dengtas trimis būdais: natūralia alyva, UV kietinta alyva arba matiniu UV kietintu laku. Visi šie paviršiaus padengimo variantai nepaslepia medienos grožio, tiesiog skirtingai jį išryškina bei apsaugo paviršių.

Natūrali alyva "Weartec nature" yra natūralių aliejų ir vaško pagrindu. Ji giliai įsigeria į medieną ir suformuoja apsauginį "kvėpuojantį" paviršių. Sukuria natūraliai atrodantį vaizdą, išryškina rieves bei medienos struktūrą, užtikrina sveiką patalpos mikroklimatą. Parketas, dengtas natūralia alyva yra paruoštas naudoti. Natūralia alyva dengtoms grindims reikalinga pastovi priežiūra, užtikrinanti paviršiaus estetinį vaizdą bei atsparumą. Grindys kartas nuo karto peralyvuojamos, prieš tai jų nešlifuojant.

UV kietinta alyva suteikia paviršiui natūralaus švytėjimo. Paviršius dengiamas bei sukietinamas gamykloje. Parketas, dengtas UV alyva,  yra paruoštas naudoti, lengvai prižiūrimas - taip pat kaip ir lakuotas.

Natūralus matinis lakas "Duratec plus" yra itin atsparus, ilgaamžiškas bei lengvai prižiūrimas, nekenksmingas aplinkai. Lakas be formaldehidų, UV kietintas, akrilinis.

 

Detalią informaciją rasite kolekcijų aprašymuose arba gamintojo puslapyje: www.meister.com.

Atgal