Parketo namai
LAUKO TERASOS
Atgal
Atnaujintos Meister kolekcijos
2010-11-22

2010m. rugsėjo mėnesį mūsų atstovaujamas vokiečių gamintojas Meister Werke pristatė naujus gaminius. Atnaujintose kolekcijose galima rasti ne tik sendintų ar termiškai apdorotos medienos gaminių, bet ir unikalių dekoro variantų:

pjūklo pjūvio:

ar parketo su kirvarpom:

 

Nuo šiol Meister parketas gali būti dengtas trimis būdais: natūralia alyva, UV kietinta alyva arba matiniu UV kietintu laku. Visi šie paviršiaus padengimo variantai nepaslepia medienos grožio, tiesiog skirtingai jį išryškina bei apsaugo paviršių.

Natūrali alyva "Weartec nature" yra natūralių aliejų ir vaško pagrindu. Ji giliai įsigeria į medieną ir suformuoja apsauginį "kvėpuojantį" paviršių. Sukuria natūraliai atrodantį vaizdą, išryškina rieves bei medienos struktūrą, užtikrina sveiką patalpos mikroklimatą. Parketas, dengtas natūralia alyva yra paruoštas naudoti. Natūralia alyva dengtoms grindims reikalinga pastovi priežiūra, užtikrinanti paviršiaus estetinį vaizdą bei atsparumą. Grindys kartas nuo karto peralyvuojamos, prieš tai jų nešlifuojant.

UV kietinta alyva suteikia paviršiui natūralaus švytėjimo. Paviršius dengiamas bei sukietinamas gamykloje. Parketas, dengtas UV alyva,  yra paruoštas naudoti, lengvai prižiūrimas - taip pat kaip ir lakuotas.

Natūralus matinis lakas "Duratec plus" yra itin atsparus, ilgaamžiškas bei lengvai prižiūrimas, nekenksmingas aplinkai. Lakas be formaldehidų, UV kietintas, akrilinis.

Atgal